Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

تور مثلث طلایی ایران در شیراز

جشن افتتاحیه اولین تور مثلث طلایی ایران در شیراز

جشن افتتاحیه اولین تور مثلث طلایی ایران در شیراز

جشن افتتاحیه اولین تور مثلث طلایی ایران در شیراز: در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ با حضور معاون محترم استاندار فارس، شهردار محترم شیراز، مدیر کل راه آهن استان فارس، نائب رئیس اتاق بازرگانی استان فارس، مسئولین محترم شورای شهر شیراز و تیم قدرتمند گردشگران شیراز همراه با مدیریت این مجموعه جناب دکتر نیرومند

این سفر که به منظور ترویج و گسترش گردشگران ایرانی به صنعت گردشگری با قطار و وسایل نقلیه کشور از مقصد تهران آغاز و به مقصدهای شیراز، اصفهان ،یزد ادامه یافت.

مسافران عزیز ایرانی در طول سفر همواره با ما خواهند بود با راهنمای فارسی زبان و خبره در صنعت گردشگری اقامت در بهترین هتل ها با صبحانه ناهار و شام با گشت شهری و خدمات فول برد

برای رزرو تور مثلث طلایی بعدی، با ما در تماس باشید

گروه مسافرتی گردشگران

 

گزارش سفر گردشگران به شهر های تاریخی گردشگری ایران (شیراز ، اصفهان ، یزد)

 .

شماره های تماس شرکت گردشگران

۰۷۱۳۲۳۳۱۱۲۳☎

۰۷۱۳۶۲۵۷۵۰۵☎

۰۹۱۷۰۹۰۶۵۱۱

شرکت گردشگران شیراز در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را با مجوز تور(بند ب) آغاز نمود و در سال۱۳۸۲ موفق به اخذ مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری گردید و در سال۱۳۸۴ نیز به عضویت یاتا درآمد. این شرکت که از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته مقامهای ویژه ای در عرصه گردشگری را کسب نماید اکنون یکی از برندهای معتبر گردشگری کشور بوده ودر سطح جهان نیز شناخته شده می باشد. هم اکنون در شیراز بلوار زند خیابان رودکی نبش کوچه ۴ جنب هتل هدیش شرکت خدمات جهانگردی و مسافرت هوایی گردشگران شیراز واقع شده است.

این مقاله رو هم بخونید  لغو ورود بدون ویزای ایرانیان به خاک کشور صربستان

مجموعه گردشگران در سال ۱۳۸۷ موفق به تاسیس دفتر شماره۲ خود با نام گردشگران شهرراز گردید ودر سال ۱۳۸۹ مجتمع آموزشی گردشگری و هتلداری خود را با نام گردشگران سرو شیراز جهت توسعه بخش آموزش در مجموعه گردشگران، استان و کشور پایه گذاری نمود.

هم اکنون این گروه(گروه گردشگران) با دارا بودن ۳ شرکت در شیراز و نمایندگی ها و دفاتر خود در شهرها و کشورهای مختلف جهان یکی از بزرگترین مجموعه های گردشگری کشور بوده و بدینوسیله از سهم بازار مناسبی در زمینه های مختلف گردشگری برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz