Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

جاذبه های کوش آداسی

راهنمای سفر به کوش آداسی

جاذبه های کوش آداسی

در این مقاله گروه مسافرتی گردشگران شیراز شما را با جاذبه های کوش آداسی آشنا میکند. کوش آداسی یکی از زیباترین مقصدهای گردشگری کشور ترکیه است . با ما در این مقاله همراه باشید. گردشگران شیراز سعی بر آن دارد با برگزاری تورهای بینظیری به شهر های ترکیه ، استانبول ، مارماریس ، کوش آداسی ، آنتالیا و بدروم شما را با دنیای جدید زیباییهای ببرد تا لحظات خوش و فراموش نشدنی را برای خود و خانوادتان بسازید. این مقصد خاطره های بسیار زیبایی را درون خودش جای داده است . با ما باشید.

میلتوس

شهر زیبای میلتوس حتی در قرن ۱۴ میلادی ، در دوره حکمرانان سلجوقی قابل سکونت بوده است. و آثار باستانی زیبایی که در آن میبینید ، مربوط به ترکیبی از کل حکمرانان مختلف دوره های تاریخی در تاریخ است. یکی از زیباترین و جذاب ترین جاهای دیدنی را که نباید از دستش بدهید ، تئاتر این شهر است که ۱۵ هزار صندلی دارد. که مختص دوره یونانی بوده و و دوره ایی که رومیان بوده اند آن را باز سازی کردند. در بالای این تئاتر قعله های بیزانسی در شرق آن بقایای باقیمانده معبد آپولو قرار دارد. اینجا همان شهر پریه است اما مانند پریه با گل و لای پوشانده نشده است. در اینجا یک موزه زیبا هم ساخته شده است که مردم بتوانند از تاریخ سرزمینشان و میلتوس و پریه با خبر شوند.

دیلک

جاذبه های دیدنی کوش آداسی

اینجا مقصدی کوهستانی و ساحلی است برای تمام گردشگران و توریست هایی است که علاقه مند به قدم زدن در کنار ساحل زیبای شنی آن یا عاشق دیدن کوهستانهای زیبایی که در اینجا قرار گرفته هستند. یک پارک ملی نیز در کنار رودخانه وجود دارد. که این پارک فوق العاده است. سواحل زیبای زیادی برای شنا در ساحل وجود داد. ساحل زیبای آیدینک. این مقصد ۲۶ کیلومتر از جنوب کوش آداسی فاصله دارد.و. و تا از بافت شهری خسته شدید به اینجا سفر کنید و لذت ببرید.

این مقاله رو هم بخونید  رزرو تور مسافرتی با بهترین قیمت

شهر پریه نه

اگر در سال های ۳۰۰ تا ۴۵ پیش از میلاد زندگی می کردیم شکوه و عظمت این آثار باستانی زیبا را حتما میدیدیم. این شهر مربوط به دوران هلنیستی است که کاملا کوهستانی است. قرن دو پس از میلاد ، این شهر کاملا خالی از سکنه شد به این دلیل که رسوب گذاری از رودخانه میاندر به تدریج وارد این شهر شد. این شهر طراحی زیبای کلاسیکی یونانی دارد که بسیار زیباست.

کادینلار دنیزی ساحلی آرام برای بانوان

جاذبه های دیدنی در کوش آداسی

با فاصله دو کیلومتری از شهر اینجا یکی از ساحل های خیلی محبوب و زیباست. در اینجا انواع ورزش های آبی وجود دارد و شما میتوانید آفتاب بگیرید. صندلی برای خودتان برگزینید. و از ساحل و آفتاب لذت ببرید.و انوع کافه ها و غذا ها نیز سرو میشود. تا گرسنه نمانید

گوور جین آدا یا جزیره کبوتر جزوی از جاذبه های کوش آداسی

جاذبه های دیدنی در کوش آداسیاینجا بنای قلعه قدیمی بود که بعدها تبدیل به پناهگاه دزدان دریایی شد.اینجا ساحلی زیبا دارد برای نشستن کنار ساحل و همچنین کافه ایی معروف که برای گذراندن ساعتهای خوش در کنار ساحل میتواند به شما کمک کند.

منطقه بندری در مقاله جاذبه های کوش آداسی

جاذبه های دیدنی در کوش آداسیاین منطقه به دستور محمد پاشا در سال ۱۶۲۸ بنا شد ولی در جنگ از بین رفت اما مجددا آن را باز سازی کردند. شما میتوانید هنوز هم خانه های چوبی را ببینید و روبه روی بندر سوغاتیهای مناسب ترکیه را تهیه کنید.

دیدیما

جاذبه های دیدنی در کوش آداسی

اینجا دومین آثار مذهبی و تاریخی در جهان است و در دوران هلنیستی بوده است. که برخی از ستونهای معبد آپولو در اینجا قرار دارد. اینجا در زمان های قدیم معبد بسیار پر اهمیتی بوده است اما در زمان حکومت کنستانتین ارزشش را کمی از دست داد.

این مقاله رو هم بخونید  تور آنتالیا از شیراز

کرازلی زیبا جزیی از جاذبه های کوش آداسی

جاذبه های دیدنی در کوش آداسی

روستای زیبا و دیدنی با باغ های پر از انگور بینظیرترین روستاست. در کوچه پس کوچه های پر پیچ و خمش قدم بزنید و از دیدن خانه های سنتی کوچک و قدیمی و سفید رنگ آن لذت ببرید. در روزهای خاصی مثل شنبه ها کشاورزان بازار میزنند و محصولات طبیعی و ارگانیک خود را برای فروش قرار می دهند

[st_list_tour st_ids=”13161 , 6546 , 1420 , 9413 , 14216 , 11899 , 10969 , 16010″ st_number_tour=”12″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Miss. Raha Nazari

Miss. Raha Nazari