تور های نمایشگاهی

تقویم تور های نمایشگاهی

ردیفکشور محل برگزاریمدت زمانتاریخ برگزاریموضوع نمایشگاهلینک مشاهده تور
1آلمان8 شب و 9 روز20 به 28 دی ماه 97نمایشگاه معماری و صنعت ساختمان آلمان
BAU
مشاهده تور
2آلمان6 شب و 7 روز21 به 27 دی ماه 97نمایشگاه معماری و صنعت ساختمان آلمان
BAU
مشاهده تور
3سوئیس - آلمان6 شب و 7 روز17 به 24 دی ماه 97نـمایشـگاه فرش و کفپوش هانوفر آلمان
DOMOTEX
مشاهده تور
4اسپانیا - آلمان6 شب و 7 روز15 به 21 دی ماه 97نـمایشـگاه فرش و کفپوش هانوفر آلمان
DOMOTEX
مشاهده تور
5ایتالیا - آلمان6 شب و 7 روز15 به 21 دی ماه 97نـمایشـگاه پارچه و صنعت نساجی فرانکفورت آلمان
HEIMTEXTIL
مشاهده تور
6فرانسه4 شب و 5 روز24 به 28 دی ماه 97نـمایشـگاه سلامتی- سالن های زیبایی پاریس
COSMETAGORA
مشاهده تور
7فرانسه7 شب و 8 روز24 دی ماه به 1 بهمن ماه 97نـمایشـگاه سلامتی- سالن های زیبایی پاریس
COSMETAGORA
مشاهده تور
8فرانسه8 شب و 9 روز17 به 24 دی ماه 97نـمایشـگاه باغ وحش پاریس
AEXPOZOO
مشاهده تور

لیست تور های نمایشگاهی

 

تور های نمایشگاهی

تور نمایشگاهی چیست؟

برپایی نمایشگاه ‌هایی که همه ساله به صورت مداوم در کشور‌های مختلف برگزار می‌شود فرصت و بستر مناسبی برای گسترش معاملات و داد ‌و ‌ستد، ارتقاء سطح دانش، ایده ها و نوآوری ها، گردش و تفرج را فراهم ‌آورده و افراد زیادی از جمله صاحبان کسب و کار ها را بر این می دارد تا برای بازدید از این نمایشگاه‌ها برنامه ریزی کنند. تور‌هایی که با عنوان «تور نمایشگاهی» شناخته می‌شود، شامل برنامه مسافرتی است که به هدف بازدید از یک نمایشگاه خاص انجام شده و در عین حال برای علاقمندان برنامه های گشت و تفریح جهت لذت بردن بازدیدکننده از شهر و یا کشور میزبان نیز برنامه ریزی می شود.

کشور های فعال در صنعت مایس توریسم (MICE TOURISM)

بسیاری از کشور های دنیا در زمینه برگزاری نمایشگاه های بین المللی فعالیت می کنند. در کشور  خودمان ایران نیز شهر های فعالی در زمینه نمایشگاه های بین المللی فعالیت می کنند که از جمله می توان به تهران ، کیش ، شیراز ، اصفهان و … اشاره کرد. از کشور های خارجی در قاره اروپا، یکی از فعال‌ترین کشورها در صنعت مایس توریسم و برپایی رویداد ها و نمایشگاه ها، کشور آلمان می باشد. آلمان در چندین زمینه از جمله فناوری های روز، اقتصاد و بازرگانی ، داروسازی ، پزشکی ، عمران ، حمل‌ و ‌نقل و … در جهان سرآمد است و بازار سازی و بازاریابی خود را با توجه به نقاط قوت خود به سمت صنعت مایس توریسم جهت داده است. متخصصین مایس در کشور آلمان تنها به ظرفیت و توانمندی‌های سرزمین خود اکتفا نکرده و با بررسی نقاط ضعف و قوت سایر کشورها همچون آمریکا، انگلستان، چین و روسیه ، این صنعت را در این کشورها هم دنبال کرده‌اند. کشورهای متعدد دیگری در صنعت مایس فعالیت دارند که از جمله آن ها می توان به کشورهای واقع در آمریکاي شمالی و اروپا مانند ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه و … اشاره کرد. بسیاری از کشور‌های آسیایی مانند چین ، مالزی و سنگاپور نیز روی مایس توریسم تمرکز کرده‌اند. شهر های پیشرفته ای مانند استانبول و دبی هم در صنعت مایس توریسم، با برگزاری نمایشگاه های حرفه ای در سالن‌هاي کنفرانس بزرگ و مجهز و فضاهای گسترده‌ی نمايشگاهی همچنین فراهم آوردن شرایطی برای اقامت بازدید کنندگان در هتل‌هايی با اتاق‌های فراوان و زیبا و سیستم حمل‌و‌نقل سازمان‌یافته و سایر تفریحات گردشگری خود را در دنیا نشان داده اند.

آژانس گردشگران شیراز مجری تور های نمایشگاهی

آژانس گردشگران شیراز هم در زمینه ی شرکت در نمایشگاه های بین المللی و هم در زمینه ی برگزاری تور های نمایشگاهی به صورت حرفه ای برنامه ریزی کرده و تمامی خدمات مورد نظر مشتریان و متقاضیان بازدید از نمایشگاه های اروپا، نمایشگاه های ترکیه، نمایشگاه های چین، نمایشگاه های دبی، نمایشگاه های آلمان، نمایشگاه های فرانسه ، نمایشگاه های ایتالیا، نمایشگاه های اسپانیا و … را با بهترین کیفیت و تیم پشتیبانی گردشگران انجام می دهد.