Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

سفیر ترکیه: آماده ارائه تجربیات گردشگری به ایران هستیم

سفیر ترکیه: آماده ارائه تجربیات گردشگری به ایران هستیم

سفیر ترکیه: آماده ارائه تجربیات گردشگری به ایران هستیم .سفیر ترکیه در ایران طی گفتگو با «آناتولی» اعلام کرد آماده ایم تجربیات خود در حوزه گردشگری را در اختیار ایران بگذاریم.

تور ترکیه

به گزارش آوا دیپلماتیک، رضا هاکان تکین در حاشیه بازدید خود از غرفه های ترکیه در یازدهمین نمایشگاه بین المللی در گفتگو با خبرنگار آناتولی گفت: صنعت گردشگری ایران ضعیف است. ترکیه آماده ارائه تجربیات خود در حوزه گردشگری به ایران است.

سفیر ترکیه در تهران در ادامه همچنین اظهار داشت: ترکیه در صنعت گردشگری جزو بالاترین کشورهای جهان است. من در دیدارهایم با مقامات ایرانی گفته ام که می توانید در زمینه های مختلف همکاری داشته باشیم. ایران باید زیرساخت های توسعه گردشگری را گسترش دهد.

نمایشگاه امسال مدیریت بهتری دارد و از نظر هماهنگی سطح بهتری نسبت به سال های قبل برخوردار است. از اینکه شرکت های ترکیه در نمایشگاه شرکت کردند خوشحال هستم.

وی افزود: باید روابط توریستی خود را افزایش دهیم. اولین مقصد ایرانیان، ترکیه است. این باعث نزدیکی فرهنگی دو کشور می شود. نزدیکی دو ملت باعث می شود مردم ما هم به ایران سفر کنند.

اسحاق چنار، معاون استاندار وان که در غرفه این شهر و بیتلیس حضور داشت هم به خبرنگار آناتولی گفت: با حمایت وزارت فرهنگ ترکیه و استانداری وان به اینجا آمدیم. برای اولین بار در نمایشگاه تهران شرکت می کنیم. پیش از این در شهرهای نزدیک مثل ارومیه غرفه داشتیم.

وی افزود: ایرانیان ساکن شهرهای نزدیک مرز ترکیه بیشتر به وان سفر می کنند. امیدواریم در این نمایشگاه با فراهم کردن کتاب، بروشور و غیره بتوانیم شهر وان را به خوبی به مردم تهران معرفی کنیم.

منبع: سایت خبرگزاری آوا

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz