Gardeshgaran Shiraz

تور لنکاوی

تور لنکاوی از شیراز و تهران تور ترکیبی مالزی (۴ شب کوالالامپور +۳ شب لنکاوی) مدت اعتبار : ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۷ شب و ۸

مشاهده تور
تور قبرس شمالی
دسته‌بندی نشده
Gardeshgaran Shiraz

تور قبرس شمالی نوروز

تور قبرس شمالی نوروز ۱۴۰۱ مدت اعتبار : ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ۶ شب و ۷ روز ۶ شب و ۷ روز خدمات تور قبرس شمالی

مشاهده تور
تور اروپا ویژه کریسمس
Gardeshgaran Shiraz

تور اروپا نوروز

تور اروپا نوروز ۱۴۰۲ خدمات تور اروپا نوروز اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه،راهنمای فارسی زبان،ترانسفر،گشت شهری طبق برنامه، بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

مشاهده تور

تور ها

شرکت گردشگران شیراز در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را با مجوز تور(بند ب) آغاز نمود و در سال۱۳۸۲ موفق به اخذ مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری گردید و در سال۱۳۸۴ نیز به عضویت یاتا درآمد. این شرکت که از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته مقامهای ویژه ای در عرصه گردشگری را کسب نماید اکنون یکی از برندهای معتبر گردشگری کشور بوده ودر سطح جهان نیز شناخته شده می باشد.

مجموعه گردشگران در سال ۱۳۸۷ موفق به تاسیس دفتر شماره۲ خود با نام گردشگران شهرراز گردید ودر سال ۱۳۸۹ مجتمع آموزشی گردشگری و هتلداری خود را با نام گردشگران سرو شیراز جهت توسعه بخش آموزش در مجموعه گردشگران، استان و کشور پایه گذاری نمود.

هم اکنون این گروه (گروه گردشگران) با دارا بودن ۴ شرکت در شیراز و نمایندگی ها و دفاتر خود در شهرها و کشورهای مختلف جهان یکی از بزرگترین مجموعه های گردشگری کشور بوده و بدینوسیله از سهم بازار مناسبی در زمینه های مختلف گردشگری برخوردار است.

شرکت گردشگران تمامی تلاش خود را در جهت برگزاری تورهای داخلی و خارجی با بهترین کیفیت ارائه خدمات به کار گرفته و تا کنون توانسته رضایت مشتریان وفادار همیشگی خود را حفظ کند.

خوشحالیم که توانسته ایم در فصل های خوب تورهای مناسب برگزار کرده و رضایت کامل شما همراهان همیشگی و اعضای خانواده بزرگ گردشگران را جلب کنیم.

تورهای داخلی

تورهای خارجی

در مجله گردشگری گروه گردشگران ، درباره ی جاذبه های دیدنی ، آثار تاریخی ، مکان های تفریحی ، بهترین هتل ها ، بهترین رستوران ها ، بهترین گذرگاه ها و خیابان ها ، شماره تماس های ضروری ، نحوه ی گشتن در شهر ، نرخ ها و کرایه ها و تمامی اطلاعاتی که دانستن آن ها برای مسافرت به هر کشوری لازم است، درباره ی هر مقصد نوشته شده است. با مطالعه ی مجله گردشگری گروه گردشگران درباره ی هر کشوری که قصد سفر بهش رو دارید اطلاعات بدست بیارید و با آگاهی کامل سفر کنید.

هر سوالی داشتید در قسمت پایین میتونید از کارشناس آنلاین ما بپرسید.