Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

تورهای لوکس

تور های داخلی

شرکت گردشگران شیراز در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را با مجوز تور(بند ب) آغاز نمود و در سال۱۳۸۲ موفق به اخذ مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری گردید و در سال۱۳۸۴ نیز به عضویت یاتا درآمد. این شرکت که از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته مقامهای ویژه ای در عرصه گردشگری را کسب نماید اکنون یکی از برندهای معتبر گردشگری کشور بوده ودر سطح جهان نیز شناخته شده می باشد.

مجموعه گردشگران در سال ۱۳۸۷ موفق به تاسیس دفتر شماره۲ خود با نام گردشگران شهرراز گردید ودر سال ۱۳۸۹ مجتمع آموزشی گردشگری و هتلداری خود را با نام گردشگران سرو شیراز جهت توسعه بخش آموزش در مجموعه گردشگران، استان و کشور پایه گذاری نمود.

هم اکنون این گروه (گروه گردشگران) با دارا بودن ۴ شرکت در شیراز و نمایندگی ها و دفاتر خود در شهرها و کشورهای مختلف جهان یکی از بزرگترین مجموعه های گردشگری کشور بوده و بدینوسیله از سهم بازار مناسبی در زمینه های مختلف گردشگری برخوردار است.

شرکت گردشگران تمامی تلاش خود را در جهت برگزاری تورهای خارجی با بهترین کیفیت ارائه خدمات به کار گرفته و تا کنون توانسته رضایت مشتریان وفادار همیشگی خود را حفظ کند.

خوشحالیم که توانسته ایم در فصل های خوب تورهای مناسب برگزار کرده و رضایت کامل شما همراهان همیشگی و اعضای خانواده بزرگ گردشگران را جلب کنیم.

در مجله گردشگری گروه گردشگران ، درباره ی جاذبه های دیدنی ، آثار تاریخی ، مکان های تفریحی ، بهترین هتل ها ، بهترین رستوران ها ، بهترین گذرگاه ها و خیابان ها ، شماره تماس های ضروری ، نحوه ی گشتن در شهر ، نرخ ها و کرایه ها و تمامی اطلاعاتی که دانستن آن ها برای مسافرت به هر کشوری لازم است، درباره ی هر مقصد نوشته شده است. با مطالعه ی مجله گردشگری گروه گردشگران درباره ی هر کشوری که قصد سفر بهش رو دارید اطلاعات بدست بیارید و با آگاهی کامل سفر کنید.

تورهای لوکس

اگر شما به دنبال یک سفر کاملا بی‌ دردسر و با امکانات رفاهی بالایی هستید؛ پیشنهاد ما تورهای لوکس گردشگران شیراز می باشد.تور خارجی و لوکس برای مقاصد داخل و خارج از کشور است. تفاوت آن ‌ها با تورهای ارزان قیمت در محل اقامت، مسیر حمل و نقل، امکانات غذایی و تفریحی است. همچنین نام لوکس علاوه بر امکانات اقامتی و وسیله ‌ی حمل و نقل؛ بر مقاصد تور نیز تاثیر می گذارد و مستلزم رفتن به مناطق اسرارآمیز و شگفت انگیز جهان است. همچنین شما می توانید تمامی تورهای لوکس را در داخل کشور و سایر نقاط جهان با شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی گردشگران شیراز تجربه کنید.

تور لوکس خارجی آژانس گردشگران شیراز

ابتدا باید برای شما تعریف تورهای لوکس را مشخص کنیم؛ شاید در نظر شما و در کشور ایران تفریحاتی مثل آفرود و سافاری و رفتینگ در نظر شما لوکس و لاکچری به نظر بیاید؛ اما واقعیت این است که تور خارجی و لوکس فقط شامل این ‌ها نمی ‌شود و تعاریفی متفاوت دارد.

یک تور لوکس بر اساس خواسته ‌های مسافران تعریف می‌شود، علاوه بر امکانات بسیار بالا، مسافرانی که بدنبال یک آرامش و آسودگی مطلق در مکان ‌های آرام مانند جزیره ‌ای در لب‌ دریا، مکان‌ های بکر در کوهستان و جنگل ‌ها و غیره است. تورخارجی بستگی به آژانس ‌های هواپیمایی نیز دارد و اصولا برای مشتریان وی آی پی، آژانس‌ ها تورهای خاص و ویژه ‌ای برگزار می کنند.

انتظار از تور لوکس

انتظاراتی که از تورهای گران و لاکچری مورد نظر است شامل گرانترین بلیط ‌های هواپیمایی مانند فرست‌ کلاس و بیزینس ‌کلاس زیرا مهم‌ ترین بخش یک سفر لاکچری رفت و آمدی با زمان کوتاه و باکیفیت است، نکته ‌ی دیگر سه وعده‌ ی غذای اصلی و میان‌ وعده ‌های پرطرفدار و گران قیمت، همچنین استفاده از وسیله‌ ی حمل و نقل مانند ماشین ‌های ویژه و لوکس در گشت‌ های شهری یا محوطه ی مورد نظر مانند کویر و کوهستان و دریا است، مانند گشت و گزار با کشتی کروز و هلیکوپتر یا ون ‌های ارث رومر و انواع ماشین ‌های لوکس. مهم‌ترین نکته در تور و سفرهای لاکچری محل اقامت می باشد، مانند هتل‌ های ۵ ستاره یا ویلاهای لاکچری.

پس دقت فرمایید تور‌های ویژه علاوه بر هزینه‌ی بسیار بالای آن نسبت به تورهای عادی امکانات رفاهی بسیار بالایی نیز داشته باشد.

خدمات تور لوکس و مقایسه با تورهای ارزان (اقتصادی)

خدمات تور خارجی و سفرهای لوکس و قیمت آن ‌ها بستگی به مقصدی دارد که می ‌خواهید بروید؛ برای مثال یک تور لاکچری به کویر، انتظار یک هتل پنج ستاره را نباید داشت؛ البته آن هم بستگی به کویر دارد که گران ‌ترین اقامتگاه‌ بومی یا هتل‌ نزدیک آن را در نظر می گیرید و انتظار وسیله ‌ی نقلیه ‌ای مثل آفرود و امکانات دیگر را دارید که نهایت هزینه ‌ی یک تور دو الی سه روزه برابر با یک تور ارزان ارمنستان است.

اما توری مثل تور مالدیو یا اندونزی باید شامل هتلی پنج ستاره و در دل آرامش طبیعت و به دور از سر و صدا و زندگی هیاهو وار شهری باشد. دیگر تفاوت تور لاکچری با ارزان علاوه بر خدمات و مقصد نداشتن محدودیت مالی در تور باشد و باز بودن دست در تفریحات شگفت انگیز و هیجان‌آور است.

هزینه‌ ها بر تعداد مسافران تور و نوع تور مانند تور شخصی یا تور خاص برای یک قشر خاص تاثیر گذار است. تورهای لوکس برای مقاصد جزیره‌ ای با ساحل ‌های اختصاصی یا مناطق بکر و نقاط اسرارآمیز جهان می تواند گزینه ‌ای ویژه باشد تا خاطرات بسیار متفاوت تر از آنچه که فکر می ‌کنید برای شما بسازد.

دقت شود در این تورها، با راهنمایان تور بسیار با شخصیت‌ تر و عموما با کلاس و رده‌ ی بالاتری نیز برگزار می‌شود. در کل تورهای لاکچری برای قشر خاص و ثروتمند جامعه تعریف شده است، اگر می خواهید در چنین تورهایی شرکت کنید از خرج کردن نترسید و شخصیتی دست و دل باز داشته باشید.

مقاصد تورهای لوکس

تورهای لوکس بر اساس امکانات و مقاصد در ایران و دیگر کشورهای جهان انجام می‌ شود، بعضی از مقاصد تور خارجی و تورهای لاکچری در یک زمان مشخص و در فصل‌های مشخص صورت می گیرد؛ مانند تورهای گران قیمت برای جام‌ های جهانی، بازی ‌های المپیک یا رویداد های مهم در جهان؛ مثلاً در سال ۲۰۱۸، تورهای لوکس جام جهانی روسیه آژانس گردشگران بسیار رونق پیدا کرد و در سال آینده تورهای قطر به شدت افزایش پیدا می ‌کند.

یکی از خوبی‌ های این تورها که پیشرفت منطقه‌ ای که آن رویداد در آن صورت می‌ گیرد را به دنبال دارد این است که تبادل فرهنگی بین ملل بسیار زیاد می‌ شود. این تورها از همه نظر، چه از نظر امکانات رفاهی و تبادل با انسان‌ های لاکچری بسیار مناسب است.

اما بعضی از مقاصد، مقاصد ثابت برای تورهای لاکچری است که با توجه به داشتن امتیازاتی مانند پذیرش اجتماعی بالای گردشگران توسط بومی آن مناطق، امکانات رفاهی بسیار عالی مانند هتل‌ های پنج ستاره و مناطق اسرارآمیزی که در جهان چشم هر بیننده‌ ای را مجذوب خود می کند؛ جز مکان های مناسبی برای برگزاری تورهای گران قیمت آژانس گردشگران است.