تورهای طبیعت گردی

تورهای طبیعت گردی

شرکت گردشگران شیراز در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را با مجوز تور(بند ب) آغاز نمود و در سال۱۳۸۲ موفق به اخذ مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری گردید و در سال۱۳۸۴ نیز به عضویت یاتا درآمد. این شرکت که از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته مقامهای ویژه ای در عرصه گردشگری را کسب نماید اکنون یکی از برندهای معتبر گردشگری کشور بوده ودر سطح جهان نیز شناخته شده می باشد.

مجموعه گردشگران در سال ۱۳۸۷ موفق به تاسیس دفتر شماره۲ خود با نام گردشگران شهرراز گردید ودر سال ۱۳۸۹ مجتمع آموزشی گردشگری و هتلداری خود را با نام گردشگران سرو شیراز جهت توسعه بخش آموزش در مجموعه گردشگران، استان و کشور پایه گذاری نمود.

هم اکنون این گروه (گروه گردشگران) با دارا بودن ۳ شرکت در شیراز و نمایندگی ها و دفاتر خود در شهرها و کشورهای مختلف جهان یکی از بزرگترین مجموعه های گردشگری کشور بوده و بدینوسیله از سهم بازار مناسبی در زمینه های مختلف گردشگری برخوردار است.

گروه مسافرتی گردشگران همچنین تور خارجی از تهران را نیز برگزار می کند و کسانی که تمایل دارند سفر خود را از تهران داشته باشند هم می توانند از خدمات مجموعه گردشگران استفاده کنند.

شرکت گردشگران تمامی تلاش خود را در جهت برگزاری تورهای خارجی با بهترین کیفیت ارائه خدمات به کار گرفته و تا کنون توانسته رضایت مشتریان وفادار همیشگی خود را حفظ کند.

خوشحالیم که توانسته ایم در فصل های خوب تورهای مناسب برگزار کرده و رضایت کامل شما همراهان همیشگی و اعضای خانواده بزرگ گردشگران را جلب کنیم.

در مجله گردشگری گروه گردشگران ، درباره ی جاذبه های دیدنی ، آثار تاریخی ، مکان های تفریحی ، بهترین هتل ها ، بهترین رستوران ها ، بهترین گذرگاه ها و خیابان ها ، شماره تماس های ضروری ، نحوه ی گشتن در شهر ، نرخ ها و کرایه ها و تمامی اطلاعاتی که دانستن آن ها برای مسافرت به هر کشوری لازم است، درباره ی هر مقصد نوشته شده است. با مطالعه ی مجله گردشگری گروه گردشگران درباره ی هر کشوری که قصد سفر بهش رو دارید اطلاعات بدست بیارید و با آگاهی کامل سفر کنید.

تور طبیعت گردی

تورهای داخلی طبیعت گردی

در دسته بندی تور داخلی ایرانگردی قرار دارد و تورهای یک روزه شهری و طبیعت گردی در دسته بندی تور یک روزه قرار دارد،لذا تورهای طبیعت گردی یک روزه در این صفحه نیست و در این دسته بندی تورهای طبیعت گردی که اقامت دارند و اقامت آن ها در هتل نیست و در اقامتگاه های بوم گردی، جنگل ، کوه ، دشت ، روستا و یا در کمپ و چادر و … اقامت می کنند قرار دارد و یا هتل هایی که در کویر و دل طبیعت قرار دارد و در هر صورت مسافر در این نوع تور تجربه فضای طبیعت را خواهد داشت و حتی برای برخی تورهای طبیعت گردی باید کیسه خواب به همراه داشته باشد.

ویژگی های منحصر به فرد تور داخلی و طبیعت گردی

اینجا خبری از هتل ۵ ستاره نیست و حمام و دوش و امکانات و ممکن است در طول چند روز سفر طبیعت گردی امکان دوش گرفتن نیز در برخی تورها وجود نداشته باشد. در تور طبیعت گردی به دیدار ناشناخته ها می رویم، به دیدار گیاهان و پرندگان و جنگل ها و تالاب ها و رودخانه ها و دامنه ها و دشت ها و ماهی ها و حیوانات و … است، تور غار نوردی، تور بیابان گردی، تور مردم شناسی، تور طبیعت درمانی در دسته بندی تور طبیعت گردی آژانس گردشگران شیراز هستند و البته که دسته بندی تور طبیعت گردی خارجی از داخلی متفاوت است.

تور داخلی و طبیعت گردی

حمل و نقل تور طبیعت گردی مثل تور داخلی ایرانگردی نیست و ممکن است با توجه به شرایط با ماشین های مختلف و متفاوتی انجام شود از جمله فورویل و یا در طبیعت با اسب و شتر و الاغ و یا در برخی جاها با دوچرخه … ، خورد و خوراک و غذا در تور طبیعت گردی مثل تور شیراز نیست که تجربه رستوران های خوب داشته باشید، بلکه در تور طبیعت گردی آژانس گردشگران شیراز در دل طبیعت غذا می خوریم ، ممکن است از غذاهای کنسرو شده میل کنیم و یا کباب در طبیعت تهیه کنیم .

البته همه همسفران در این کارها کمک می کنند و لیدر تور به تنهایی نمی تواند سرویس دهد.جاذبه های گردشگری در تور طبیعت گردی آژانس گردشگران شیراز همین غار و جنگل و دشت و طبیعت است و خبری از جاذبه های پر سر و صدای شهرها نیست، تور اسکی ، تور رفتینگ ، تور ماهیگیری، تور اسب سواری، تور غواصی ، تور پرنده نگری و از این دست تورها همه در دسته بندی تور طبیعت گردی ما قرار دارد.

ماجراجویی در تور داخلی

تورهای ماجراجویانه بخشی از این نوع تورها است، پهنه جغرافیایی کشور ایران و تالاب های ایران و جنگل های ایران و رودخانه های ایران و کویرهای ایران و دریاهای ایران و ییلاقات ایران محل جولان تورهای طبیعت گردی ماست.مناطق حفاظت شده، ژئو پارک ها، دریاچه ها،آبشارها و پارک های جنگلی هیچ کدام از دید تیم طبیعت گردی ما دور نمی ماند تا برای شما لحظات خوبی بسازیم.پس اگر اهل طبیعت هستید ما را انتخاب کنید، چرا که آژانس گردشگران شیراز انتخاب حرفه ای های طبیعت است، تور لیدرهای با تجربه طبیعت گرد ما شما را در این تورها همراهی خواهند کرد و برای شما اوقات خوشی در دل طبیعت ایران خواهند ساخت، تور طبیعت گردی برای سن بین ۱۵ تا ۷۰ سال توصیه می شود چرا که پیاده روی و لباس طبیعت و … برای این گروه سنی راحت تر است

یکی از خدمات آژانس هواپیمایی گردشگران شیراز ارائه پکیج ها و تورهای مسافرتی خارجی ارزان قیمت متنوع و با انواع قیمت هایی است که هر ایرانی با هر بودجه و اعتباری بتواند از پس مخارج آنها بربیاید. انواع تور ارزان داخلی و خارجی با امکانات کامل رفاهی و گردشگری در سرتاسر جهان از قیمت های بسیار بالا و لاکچری تا قیمت های فوق العاده پایین و استثنایی برای دوستداران سفر در پکیج های ویژه ای جمع آوری شده اند.