Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

تورهای خارجی بدون ویزا

تورهای خارجی

امروزه با پاسپورت ایرانی تنها می توان به ۴۲ کشور بدون ویزا سفر کرد.از بین این ۴۲ کشور، ۱۲ کشور به صورت رایگان برای مسافران ایرانی ویزا صادر کرده و ۳۰ کشور دیگر در هنگام ورود به فرودگاه شان برای مسافران ایرانی اقدام به صدور ویزا می کنن البته می بایست به محدودیت های زمانی نیز توجه داشته باشند. تورهای خارجی

ایرانیان به چه کشورهایی در آسیا می توانند بدون ویزا سفر کنند؟

ارمنستان

ارمنستان یکی از کشورهای همسایه ایران است که برای سفر به آن نیازی به اخذ ویزا نیست و مسافران ایرانی می توانند بدون ویزا در این کشور حضور داشته باشند. شما می توانید ارزانتیرن تور ارمنستان را از آژانس گردشگران شیراز بخواهید.

مسجد آبی و سلیمانیه

مالزی

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا بوده و پایتخت آن کوالالامپور است. البته محدودیت زمانی سفر به این کشور ۱۴ روز است. شما می توانید با تور مالزی   گردشگران با ارزان ترین قیمت به این کشور سفر کنید.

کشورهای بدون ویزا در اروپا

ترکیه

ترکیه یکی از محبوترین مقاصد است که ایرانیان می توانند بدون نیاز به اخذ ویزا به آن سفر کرده و از این کشور بازدید کنند.یکی از مهم ترین عوامل محبوب بودن این مقصد آن است که ایرانیان می توانند بدون اخذ ویزا به مدت ۹۰ روز به این کشور سفر کنند.

گرجستان

گرجستان  با دو ترکیه و ارمنستان همسایه بوده و در منطقه اوراسیا قرار دارد و  پایتخت آن شهر زیبای تفلیس است. همچنین ایرانیان می توانند به مدت ۴۵ روز به این کشور سفر کنند

تور اروپا و سفر با ویزای شینگن (Schengen Visa) برای بسیاری از افراد به خصوص جهانگردان و توریست ها جذاب است. دیدار از جاذبه های توریستی و گردشگری اروپا که در کشورهای مختلفی قرار دارند، برای بسیاری از افراد جالب و حتی هیجان انگیز است. تورهای خارجی

اما نکته مهم این است که جهت سفر به کشورهای این قاره باید اقدام به اخذ ویزای توریستی اروپا کنید. اما متاسفانه به دلیل سخت گیری های بسیاری از کشورهای اروپایی به خصوص کشورهای عضو پیمان شینگن در زمینه صدور ویزای توریستی برای بسیاری از اتباع کشورهای جهان از جمله ایران، امکان سفر به این کشورها وجود ندارد. مخصوصا جوانان و یا افرادی که به هر دلیلی توانایی ارائه مدارک مالی و یا شغلی بسیار محکم (از جمله سند زمین، خانه و یا سابقه کار طولانی) به سفارتخانه های کشورهای ذیربط را ندارند و یا در گذرنامه آنها مهر ویزای کشورهای خارجی درج نشده است.

در این بخش به همین جهت بهترین کشورهای اروپایی خارج از پیمان شنگن را به شما معرفی می کنیم که می توانید بسیار راحت تر جهت دریافت ویزای توریستی آنها به همراه دوستان و یا اعضای خانواده خود اقدام کنید. همراه گردشگران باشید

روسیه

تور روسیه یکی از بهترین تورهای اروپای شرقی است که می توان با رزرو آن به این قاره زیبا سفر کرد. روسیه سرزمینی است سرسبز، پهناور و شگفت انگیز با مردمانی مهمان نواز و خونگرم. بیشتر کسانی که با تور روسیه به این کشور سفر می کنند در فصل تابستان به این کشور سفر می کنند.

بلغارستان

تور بلغارستان هم یکی از بهترین تورهای اروپا بدون ویزای شینگن است. تور وارنا در حال حاضر مهمترین و پرطرفدارترین تورهای بلغارستان هستند. این کشور زیبای بالکان در دهه های اخیر جاذبه ها و امکانات گردشگری خود را گسترش داده تا جایی که شهر وارنا به عنوان یکی از بهترین شهرهای ساحلی اروپای شرقی شناخته می شود.

کشورهای بدون ویزا در اقیانوسیه

برخی از کشورهای منطقه اقیانوسیه نیز در زمره کشورهایی قرار دارند که افراد ایرانی می توانند بدون دریافت ویزا به این کشورها سفر کنند.

ایالت فدرال میکرونزی

ایالات فدرال میکرونزی یک کشور مستقل در غرب اقیانوس آرام است. این کشور که از سلسله جزایر مختلفی تشکیل شده و این امکان را به گردشگران و مسافران ایرانی می دهد تا بتوانند به مدت ۳۰ روز بدون نیاز به اخذ ویزا وارد خاک آن شوند.

جزایر کوک

یکی دیگر از مجموعه جزایر اقیانوس آرام که به ایرانیان اجازه ورود بدون ویزا می دهد، جزایر کوک است. این مجموعه جزایر ده هزار نفر جمعیت داشته و از بیش از ۱۲۰ جزیره کوچک تشکیل شده است.

نیووی

نیووی یکی دیگر از کشورهای جزیره ای در اقیانوس آرام جنوبی بوده که مسافران ایرانی بدون نیاز به اخذ ویزا امکان وارد شدن به خاک آن را دارند.

کشورهای بدون ویزا در حوزه دریایی کارائیب

منطقه دریای کارائیب یکی از جمله مناطقی است که بسیاری از ایرانیانی که به دنبال طبیعت گردی هستند به کشورهای این منطقه سفر می کنند، در این بین کشورهای مختلفی در این منطقه سفر بدون ویزا برای ایرانیان و اقامتی آسان دارند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

دومینیکا

دومینیکا یکی از کشورهای جزیره ای در حوزه دریایی کارائیب است. این کشور به ایرانیان امکان سفر بدون ویزا داده است و شما می توانید مدت ۲۱ روز بدون نیاز به اخذ ویزا وارد خاک این کشور شوید.

هائیتی

هائیتی یکی از کشورهای موجود در حوزه دریایی کارائیب است که ۱۱ میلیون جمعیت داشته و با جمهوری دومینیکن هم مرز است. مسافران و گردشگران ایرانی بدون نیاز به اخذ ویزا می توانند ۹۰ روز در خاک این کشور باشند.

کشورهای بدون ویزا در قاره آمریکا

در قاره آمریکا نیز کشورهایی هستند که به ایرانیان این اجازه را می دهند تا بدون دریافت ویزا به این کشورها سفر کنند پس همراه گردشگران باشید.

اکوادور

اکوادور در شمال غربی آمریکای جنوبی قرار دارد و این کشور نزدیک به ۱۸ میلیون نفر جمعیت داشته و زبان رسمی آن اسپانیایی است. نظام سیاسی اکوادور جمهوری بوده و با توجه به شرایط سیاسی بدون نیاز به اخذ ویزا به مدت ۹۰ روز وارد خاک اکوادور شوند.

تور خارجی

ونزوئلا

ونزوئلا در قاره آمریکای جنوبی است که بر اساس قوانین ایرانی ها می توانند به مدت ۱۵ روز بدون نیاز به اخذ ویزا وارد خاک ونزوئلا شده از این کشور بازدید کنند.

بولیوی

بولیوی کشوری است که ورود به آن نیاز به ویزا ندارد.

ویزای فرودگاهی

برخی از کشورها به نحوی هستند که مسافران و گردشگران ایرانی پس از وارد شدن به فرودگاه های این کشورها می توانند اقدام به اخذ ویزا کنند.به این دسته از کشورها، کشورهایی با ویزای فرودگاهی یا صدور ویزا به محض ورود می گویند.

ویزای فرودگاهی کشورهای آسیای

کامبوج

نپال

جمهوری آذربایجان

ماکائو

سری ‌لانکا

لبنان

مالدیو

تیمور شرقی

سوریه

ویزای فرودگاهی کشورهای آفریقا

جمهوری بنین

جیبوتی

ماداگاسکار

کیپ ورد

گینه بیسائو

موریتانی

مجمع ‌الجزایر قمر

کنیا

موزامبیک

رواندا

تانزانیا

زیمباوه

سیشل

توگو

اوگاندا

سومالی

ویزای فرودگاهی کشورهای اقیانوسیه

پالائو

ساموآ

تووالو

کشورهای با ویزای الکترونیک

کشورهایی هستند که مراحل درخواست و صدور ویزا را برای ایرانیان به صورت آنلاین انجام می دهند..

آنتیگوآ و باربودا

لسوتو

سنت کیتس و نویس

گابن

نیوزلند

سائوتومه و پرنسیپ

کنیا

قطر

زامبیا

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Sara Kohzadi

Sara Kohzadi