Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

تفریحات آبی در کیش

تفریحات آبی در کیش

تفریحات آبی در کیش

گردشگران شیراز در این مقاله شما را با تفریحات آبی در کیش آشنا میکند بهترین و مهیج ترین تفریحات آبی و دریایی را می توانید در جزیره کیش داشته باشید به مسافرین پیشنهاد می شود هنگام سفر به جزیره زیبای کیش از تفریحات دریایی استفاده کنند و سفری خاطره انگیز و به یادماندنی برای خود بسازند.

یکی از تفریحات آبی در کیش به نام شاتل

یکی از تفریحات آبی هیجان انگیز در جزیره کیش شاتل سواری است که به صورت دسته جمعی و تک نفره انجام می شود مطمئنا تجربه فوق العاده هیجان انگیزی برای شما خواهد بود.

شاتل سواری به این صورت انجام می شود که شما بر تیوبهایی سوار شده که این تیوپ ها با قایق های تندرو، با سرعت خیلی زیاد برروی سطح دریا کشیده می شود حین این ورزش دستان خود رو محکم نگه دارید که هنگام دور زدن قایق تندرو از روی تویوب به داخل دریا نیافتید هرچند که در تفریحات آب مجهز به بودن به جلیقه نجات از الزامات است.

هزینه بابت ۲۰ دقیقه ۴۵۰۰۰ تومان

یکی از تفریحات آبی در کیش به نام اسکوتر زیر دریایی

تفریحات آبی - اسکوتر زیر دریا

یکی از به روز ترین تفریحات آبی در دریای مرجانی و زیبای کیش اسکوتر زیر دریایی است با استفاده از این دستگاه افراد بالای دوازده سال بدون نیاز به تجربه ی حرفه ای در زمینه غواصی و بدون نیاز به حمل تجهیزات غواصی و حتی بدون بلد بودن شنا به راحتی می توانند لذت غواصی در اعماق دریا را تجربه کنند .

۳-فلای بورد:

تفریحات کیش - فلای برد در کیش

این بازی فرد را به اسکی وصل کرده و با فشار زیاد آب فرد به بالا میپرد. و خودش را باید بر روی آب کنترل کند.

این مقاله رو هم بخونید  جاذبه های دیدنی کیش

هزینه ۲۰۰۰۰۰ تومان

۴-کیبل اسکی( اسکی روی آب با کابل برقی):

تفریحات آبی - کیبل اسکی

بزرگ ترین سایت کیبل اسکی دنیا و همچنین نخستین سایت اسکی بروی آب خاورمیانه به جزیره کیش تعلق دارد. سایت اسکی نزدیک به اسکله بزرگ تفریحی و پلاژ آقایان قرار دارد و از امکانات پارکینگ نیز برخوردار است کیبل اسکی مختص سن خاصی نمی باشد و همه اشخاص میتوانند از این ورزش هیجان انگیز لذت ببرند.

هزینه بابت یک ساعت ۷۰۰۰۰ تومان

۵- بنانا:

 بنانا تک نفره

این ورزش هم به صورت فردی و هم گروهی انجام می شود شما بر روی تیوب های موزی شکل سوار شده و به وسیله قایق های تندرو با سرعت بالا روی سطح آب کشیده می شوید.

هزینه بابت ۲۰ دقیقه ۴۵۰۰۰ تومان

۶- پلاژهای جزیره کیش:

پلاژ بانوان:

پلاژ بانوان

پلاژ بانوان به متراژ ۲۰هزار متر مربع وجود دارد که خانم ها می توانند در محیطی امن و آرام شنا کنند و حمام آفتاب بگیرند در محیط پلاژ افراد حرفه ای با سمت نجات غریق حضور دارند که لذت و امنیت این تفریح را دو چندان می کند و بانوان می توانند با خیالی آسوده فرزندان خود را به پلاژ ببرند. ضمنا پرواز هواپیما، هلیکوپتر در آسمان این منطقه ممنوع است و اطراف آن با دیوارهای بسیار بلند احاطه شده است.

هزینه ورودی پلاژ بابت هر نفر ۱۵۰۰۰ تومان

ساعت کار از ۹:۳۰ الی ۱۶:۰۰

یکی از تفریحات آبی در کیش پلاژ آقایان :

تفریحات آبی - پلاژ آقایان

پلاژ ویژه آقایان با متراژ بالغ بر ده هزار متر مربع با ساحلی کاملا شنی و امکاناتی نظیر اتاق های ماساژ، زمین های والیبال و فوتبال ساحلی و … در جزیره زیبای کیش وجود دارد. آقایان می توانند ساعات و خاطرات به یاد ماندنی را برای خود بسازند.

این مقاله رو هم بخونید  بازارهای کیش

ساعت کار از ۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰

برای اطلاع از تورهای نوروزی کیش اینجارا کلیک کنید

[st_list_tour st_ids=”6533″ st_number_tour=”1″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz