Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بزرگترین مجسمه جهان

بزرگترین مجسمه جهان - گروه مسافرتی گردشگران

بزرگترین مجسمه جهان

در این مقاله بزرگترین مجسمه جهان ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز شما را با بزرگترین مجسمه آشنا میکند.

تندیس سردار پاتل ، بزرگترین مجسمه جهان در هند

افتتاح مجسمه ی اتحاد در ایالت گجورات هند

هند کشور باور ها و اعتقادات است. کشوری است که مردمانش هر یک ارزش هایی را دنبال می کند. کشوری است که قهرمانان و انسان های بزرگی را در خود پرورش داده است.

ویدیوی ساخت مجسمه ی اتحاد بزرگترین مجسمه ی جهان در ایالت گجورات هند

 

در داخل این مجسمه ی عظیم ، دو آسانسور پر سرعت قرار داده شده که گردشگران را به بالای بزرگترین مجسمه جهان می برد. ارتفاع این مجسمه در حدود یک ساختمان ۶۰ طبقه می باشد.

این مجسمه روی جزیره ای در میان رودخانه ای در ایالت گوجارات هند که زادگاه پاتل و مودی می باشد ساخته شده است. تاریخ افتتاح ساخت این تندیس برابر روز پنج شنبه در صد و سی و هشتمین سالگرد تولد سردار پاتل قرار داده شده است.

ترتیب آن ها

این تندیس در سه رتبه بالاتر از مجسمه ی آزادی می باشد. در تصویر زیر ترتیب بزرگترین مجسمه های دنیا را مشاهده می کنید.

گردشگران شیراز

در گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی داریم انواع ویزاهای خارجی و داخلی آسیایی را برای مسافران به صورت تضمینی صادر کنیم. و شما را با تمامی تورهای هیجان انگیز و برتر آشنا کنیم تا با ما سفر کنید. ما با تمامی تورهای خارجی و داخلی و حتی تورهای ایران گردی و طبیعت گردی با شما همراه هستیم تا برترین و بهترین و لوکس ترین تورها را تجربه کنید و لحظاتی شیرین و به یادماندنی را برای خود و خانواده و دوستانتان به ارمغان بیاوردید. آژانس هواپیمایی گردشگران شیراز منتخب ترین آژانس و آژانس برتر در خاورمیانه و جنوب با ارئه ی خدمات لوکس در تورها و ویزاها شما را با دنیای جدید از سفر و مسافرت آشنا میکند.با ما و گروه مسافرتی گردشگران شیراز همراه باشید .

این مقاله رو هم بخونید  کویر ورزنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz