Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

برگزارکننده همایش

 

همایش و چگونگی برگزاری آن، جایگاه و پرستیژ ارگان، سازمان و یا شرکت را نمایان می کند. اگر مجموعه ای بخواهد بعنوان برگزارکننده همایش، رویدادی را برگزار کند باید تخصص و نیروی متخصص لازم را در اختیار داشته باشد.

پس برای اجرای آن می بایست از مشاورین حرفه ای و برگزارکننده همایش و با تجربه کمک جست تا بتوانیم در پایان به اهداف علمی و اقتصادی خود برسیم.

مجموعه گردشگران با برخورداری از کادری حرفه ای و تجربه ای بین المللی در کشورهای مختلف جهان امکان اجرای هرچه باشکوه‌تر همایش ها، کنفرانس ها و مناسبت های شما را در شهر های مختلف ایران و اقصی نقاط جهان دارد.

در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ ، گروه مسافرتی گردشگران برای مسافران وفادار و کثیر السفر خود، همایشی را در مجموعه ی گرین لند شهر صدرا اجرا کرد. تیم حرفه ای گروه مسافرتی گردشگران بعنوان برگزارکننده همایش با دعوت ۷۰۰ نفر از همراهان همیشگی گردشگران، برنامه های اجرای گروه موسیقی رستاک، پذیرایی و شام در مجموعه ی گرین لند ، سخنرانی مدیران مجموعه آقایان دکتر سید محمد هادی نیرومند و دکتر محمد یزدانپناه ، همراه با قرعه کشی و اهدای جوایز ، یک شب به یاد ماندنی و خاطره انگیز را برای همه ی حاضرین در مراسم رقم زد. ویدیوی زیر ، یک گزارش ۶۳ ثانیه ای از برگزاری این همایش است.

[aparat id=”ucC41″ width=”700″]

لطفا جهت درخواست های خود با بخش روابط عمومی شرکت تماس حاصل فرمایید تا بتوانیم تجربیات خود را با موفقیت شما در هم بیامیزیم.

شیرازمال ۰۷۱۹۱۰۰۹۲۹۱

رودکی ۰۷۱۹۱۰۰۹۲۹۳