برگزارکننده همایش

 

همایش و چگونگی برگزاری آن، جایگاه و پرستیژ ارگان، سازمان و یا شرکت را نمایان می کند. اگر مجموعه ای بخواهد بعنوان برگزارکننده همایش، رویدادی را برگزار کند باید تخصص و نیروی متخصص لازم را در اختیار داشته باشد.

پس برای اجرای آن می بایست از مشاورین حرفه ای و برگزارکننده همایش و با تجربه کمک جست تا بتوانیم در پایان به اهداف علمی و اقتصادی خود برسیم.

مجموعه گردشگران با برخورداری از کادری حرفه ای و تجربه ای بین المللی در کشورهای مختلف جهان امکان اجرای هرچه باشکوه تر همایش ها، کنفرانس ها و مناسبت های شما را در شهر های مختلف ایران و اقصی نقاط جهان دارد.

در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ ، گروه مسافرتی گردشگران برای مسافران وفادار و کثیر السفر خود، همایشی را در مجموعه ی گرین لند شهر صدرا اجرا کرد. تیم حرفه ای گروه مسافرتی گردشگران بعنوان برگزارکننده همایش با دعوت ۷۰۰ نفر از همراهان همیشگی گردشگران، برنامه های اجرای گروه موسیقی رستاک، پذیرایی و شام در مجموعه ی گرین لند ، سخنرانی مدیران مجموعه آقایان دکتر سید محمد هادی نیرومند و دکتر محمد یزدانپناه ، همراه با قرعه کشی و اهدای جوایز ، یک شب به یاد ماندنی و خاطره انگیز را برای همه ی حاضرین در مراسم رقم زد. ویدیوی زیر ، یک گزارش ۶۳ ثانیه ای از برگزاری این همایش است.

لطفا جهت درخواست های خود با بخش روابط عمومی شرکت تماس حاصل فرمایید تا بتوانیم تجربیات خود را با موفقیت شما در هم بیامیزیم.

شیرازمال ۰۷۱۹۱۰۰۹۲۹۱

رودکی ۰۷۱۹۱۰۰۹۲۹۳