رشد گردشگری دبی

تور دبی

رشد گردشگری دبی

رشد گردشگری دبی

در چند دهه گذشته با رشد و پیشرفت چشمگیر امارات متحده عربی و در کنار آن مراکز خرید دبی این موضوع یکی از دلایلی شده است که این شهر به  یکی از قطب های پر رونق گردشگری تبدیل شود و این شهر در جذب گردشگر رکورد زد. شهر دبی با سرعت غیر قابل تصوری در حال پیشرفت است و درآمد دبی از گردشگری بسیار چشمگیر است. دبی یا منهتن خاورمیانه، با مراکز خرید بزرگ و متنوع، آسمان خراش ها، هتل های لاکچری و مراکز تفریحی متفاوت به شهری پرآوازه و پر طرفدار در صنعت گردشگری مبدل شده است.

سفر به دبی

هرسال بسیاری از هموطنان ما به این شهر سفر می کنند و بازدید از جاذبه های آن را در برنامه سفر خود می گنجانند.  اهمیتی ندارد که  هدفتان از سفر به دبی و سلیقه ی شما چیست زیرا این شهر تقریبا باب هر سلیقه ای جذابیت و تفریح دارد از تفریحات آبی گرفته تا خرید در مراکز خرید لوکس.

دبی مال

از جاذبه های این شهر، مرکز خرید دبی مال است. مرکز خرید دبی مال یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیاست. این مجتمع تجاری و تفریحی به اندازه کافی بزرگ است که حداقل به سه روز زمان احتیاج دارید تا بتوانید در آن گشت و گذار کاملی داشته باشید. البته که در دبی مال صرفا نمیخواهد برنامه خرید داشته باشید زیرا این مرکز خرید تفریحاتی مانند آکواریوم و غواصی در آن، زمین یخی و … را نیز به بازدیدکنندگانش ارائه می دهد و سفری خاطره انگیز را برایتان رقم می زند.

این مقاله رو هم بخونید  سی و سه پل

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “رشد گردشگری دبی”