Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بازارهای معروف دبی

مراکز خرید در دبی

بازارهای معروف دبی

مرکز خرید ابن بطوطه در مقاله بازارهای معروف دبی

مراکز خرید در دبی

این مرکز خرید شامل مغازه های با شکوه و زیبا با برندهای معروف در دنیا میباشد. همچنین سالن های غذا خوری آسیایی چینی هم دارد. و ۲۱ سینمای حرفه ایی دارد. با پرده های گرند مگا پلکس که تمام فیلم های روز دنیا را به نمایش میگذارد. فاصله این مرکز خرید با ایستگاه اتوبوس ابن بطوطه سه دقیقه فاصله دارد.

مرکز خرید سیتی دبی در مقاله بازارهای معروف دبی

مرکز خرید دبیوسعت این مرکز خرید بزرگ به یک زمین فوتبال بزرگ می رسد. برندهایی که در دنیا نک هستند در این مرکز خرید شعبه دارند. کافه هارد راک در این مرکز شعبه دارد. و همچنین برند ایکیا و الدو در کره و همچنین ولوت در بریتانیا را در اینجا می توانید پیدا کنید.

مرکز خرید ویلیج

بازارهای معروف دبی

این مرکز خرید شامل بوتیک های لباس فروشی ، سوپرمارکت ها ست. شما در اینجا می توانید لباس ها با برندهای متفاوت را ببیند و بخرید . شما می توانید در اینجا شکلات سوئیسی میل کنید .

مرکز خرید مردیف

بازارهای معروف در دبی

این مرکز ۲۰۱۰ افتتاح شد. برای این مرکز اتاق هایی در نظر گرفته شده برای تعویض پوشک بچه ها. رستوران مکزیکی را در اینجا میتوانید امتحان کنید و از غذاهای مکزیکی لذت ببرید. همچنین فروشگاه هایی برای خررید لباس هم وجود دارد.

مرکز خرید مرکاتو

بازارهای معروف دبی

این مرکز خرید از معماری رنسانس الهام گرفته شده است و بوتیک ها و مغازه های جواهر فروشی آن همه از همان دوره الهام گرفته شده است. این مرکز خرید بسیار برای خرید های کوچک شما مثل جوراب و عینک مناسب است. کافه شیر هم بسیار معروف است .حتما در این کافه چیزی میل کنید و لذت ببرید.

مرکز خرید امارت در مقاله بازارهای معروف دبی

بازارهای معروف دبی

در این مرکز خرید برندهای اچ اند ام ، برند زارا و دیگر برندها در این مرکز خرید فروشگاه دارند و همچنین شما می توانید در فضای رو باز آن غذاهای خودتان را انتخاب و میل کنید.

مرکز خرید برجمان

بازارهای معروف دبی

این مرکز خرید در دبی شامل مغازه های زیاد لباس فروشی و همچنین مغازه های وسایل الکترونیک فروشی است. این مغازه یک طرف خیابان را به خود اختصاص داده است. و شامل هایپر مارکت ها ی کارفور و بوربری ورساچه ، و لویی ویتون می شود.

مرکز خرید دبی مال

بازارهای معروف دبی

این مرکز خرید که شامل مغازه های شکلات فروشی ، لباس های ورزشی با برندهای نایک ، ویکتوریاست .رستوران چینی را هم در اینجا می توانید تجربه کنید. این بازار شامل سرگرمی هایی مثل آکواریوم آبی ، سینما و میدان یخ بازی است.

مرکز خرید اوت لت دبی

بازارهای دبی

این مرکز خرید پر از مغازه های خوب لوکس ، با برندهای عالی است. حدود ۲۴۰ مغازه با برندهای کواچ ، فرد پری که بیشتر مواقع سال را تخفیف های نجومی ۹۰ درصدی میزنند. همچنین مغازه های دارد مخصوصو برای خرید لوازم خانگی. که بسیار متنوع است . حتما به این مرکز خرید سر بزنید و ما تضمین میکنیم که بهترین روز و به یادماندنی ترین روزتان را در این مرکز خرید خواهید داشت.

[st_list_tour st_ids=”18268 , 6481& , 17620″ st_number_tour=”3″]

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz