Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

 

اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار از زمان حرکت + عکس رنگی تمام رخ پشت سفید ( اسکن نباشد ) الزامی است.

آدرس و تلفن محل سکونت و کار مسافر جهت فرم سفارت ضروری میباشد .

%۵۰ هزینه همراه مدارک دریافت میشود .

کنترل کلیه مدارک مسافرو مهر ورود به ایران به عهده آژانس درخواست کننده میباشد و این آژانس هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.در صورتیکه برای همراه پاسپورت ویزا لازم است در درخواست کتبی حتماً ذکر شود.

بدلیل قوانین بعضی از سفارتخانه ها یک روز قبل از سفر یا همان روز ویزا صادر میشود و امکان مصاحبه  حضوری نیز وجود دارد .صدور ویزا منوط به نظر کنسولگری و قوانین سفارتخانه است .

در صورت عدم صدور ویزا از طرف سفارت یا تاخیر در صدور ویزا این آژانس هیچ مسولیتی را قبول نمیکند چرا که صدور یا عدم صدور ویزا از حیطه وظایف ما خارج است و قابل ذکر است هزینه های صرف شده مانند هزینه ویزا ،دعوتنامه و .. به عهده مسافر و یا آژانس درخواست کننده میباشد.

تغییر قیمت های پکیج یا به دلیل نوسان قیمت یورو یا دلار یا هزینه دعوتنامه و یا تغییر نرخ سفارت میباشد و مابه تفاوت از مسافر یا آژانس درخواست کننده دریافت میشود .

به جز کشور امارات هیچ مدرک مرفوضی به مسافر ارایه نمیگردد، بعضی از سفارتخانه هاشفاهاً یا بدون ذکر دلیل پاسپورت مسافر را استرداد میکنند.

رزرو و یا خرید انواع بلیط از قبیل چارتری و …  و رزرو هتل غیر قابل استرداد بوده و هرگونه جریمه ، تغییر تاریخ و کنسلی و یا افزایش نرخ به عهده آژانس درخواست کننده ویا مسافر میباشد

ویزای انفرادی:  

به معنای ویزای تکی بوده که متعلق به صاحب گذرنامه است و هیچ ارتباطی با دیگر همراهان و دوستان متقاضی ندارد .

ویزای گروهی(توریستی) چین:

 تعداد افراد متقاضی برای اخذ ویزا گروهی حداقل ۵ نفر میباشد .در صورتیکه مسافران بخواهند کمتر از تعداد افراد درخواست کننده برای ویزا ورود کنند مسولیت آن با خود مسافر بوده و هزینه کامل (حداقل ۵ نفر ) اخذ میگردد.

ویزای گروهی شامل ۲ برگ مثل بوده که همراه داشتن هر ۲ برگ به هنگام ورود به چین الزامی است . ( ۱ برگ هنگام ورود و ۱ برگ هنگام خروج). بنا بر احتیاط  کلیه مسافران یک نسخه کپی از آن همراه خود داشته باشند .

ورورد و خروج کلیه مسافران باید با هم صورت گیرد . اعتبار و اقامت ویزای گروهی از تاریخ پرواز درخواستی مسافر با هم بوده و در کل ۳۵ روز میباشد بطوریکه مسافر در زمان قید شده باید سفر خود را انجام داده و قبل از تاریخ انقضای ویزا از چین خارج شود .

جهت کسب اطلاعات در مورد تور و ویزای با ما تماس حاصل فرمایید.

شیرازمال ۰۷۱۹۱۰۰۹۲۹۱

رودکی  ۰۷۱۹۱۰۰۹۲۹۳