آشنایی با اسپانیا

آشنایی با اسپانیا

آشنایی با اسپانیا

اسپانیا

به اسپانیا و این مقصد زیبا آرام با تمام زیباییهایش خوش آمدین.گردشگران به شما دیدن این مقصد زیبا را پیشنهاد میکند. و میدانیم که بهترین سفر زندگی شما میشود. در اسپانیا شما شاهد هنرهای معماری اسلامی در کنار حرفه و هنر بهترین و سرشناس ترین معمارهای اروپایی قرن مثل پیکاسو و گودی هستید. علاوه بر هنرها برای خرید میتوانید به این مقصد اعتماد کنید . با معرفی زیبایی های این مقصد همراه ما باشید.

موقعیت جغرافیایی

راهنمای سفر به اسپانیا

تاریخچه اسپانیا

اسپانیا بسیار زیبا دوست داشتنی است و کشوری مستقل است که در شبه جزیره اروپا قرار گرفته است. اسپانیا با دریای مدیترانه و فرانسه پرتغال اقیانوس اطلس همسایه است. اسپانیا دومین کشور بزرگ اروپای غربی استو پنجمین کشور برزرگ در دنیا است.

جمعیت

جمعیت این کشور زیبا کمتر از ده هزار نفر است

آب و هوای اسپانیا

گیرایی دیگر این مقصد آب و هوایش است. در اسپانیا شما شاهد انواع آب و هواها خواهید بود. بعضی از مناطق آن آب و هوایی کوهستانی دارد و بعضی از مناطق دیگر آن آب و هوای مدیترانه ایی. تابستانهایش معمولا گرم و خشک و زمستانهایی سرد و خشک دارد.

راهنمای سفر به اسپانیاجاذبه های تاریخی

این کشور به خاطر تنوع در هنرشان فرهنگ ، آداب و رسوم خاصی که دارند و غذاهایشان بسیار بین گردشگران ها محبوب است. آنها دیوانه وار عاشق فوتبال هستند. و همین خودش جاذبه های این کشور محسوب میشود.دلفین ها و بازی دلفین ها یکی دیگر از جاذبه هایش میباشد.

خیابان لارامبلا در اسپانیا

راهنمای سفر به اسپانیا

اینجا باید قدم بزنید و لذت ببرید. تابستانی رویایی دارد . این جا نشان دهنده فرهنگ کاتالان است . این خیابان پهن و سبز سنگ فرش شده است. که در اینجا رستوران های زیبا کافه های معروف محلی و توریستی با مغازه های زیبا و دکور زیبا قرار گرفته است.

پلازا مایور

راهنمای سفر به اسپانیا

این نام میدان شهرداری است . از معماری گوتیک الهام گرفته است. و سرتارسر پر است از هنرهای زیبا کافه ها و رستوران ها. برای بازدید از این میدان میتوانید از ۹ در ورودی وارد شوید.

سواحل کوستا دل سول

راهنمای سفر به اسپانیا

این ساحل برای تمام کسانی است که عاشق شن و آفتاب و ساحل هستند مناسب است چون بسیار تابستانی خشک دارد.

زبان و پول رایج اسپانیا

زبان کاستیلی زبان رایج آنهاست.پول رایج آنها یوور است.

بهترین زمان ممکن برای سفر

از اردیبهشت تا خرداد بهترین زمان سفر به اسپانیا است.

غذاهای معروف در اسپانیا

میگو سیری

میگو سوخاری

این میگو با روغن زیتون ، سیر و فلفل قرمز به مدت ده دقیه تا رب ساعت سرخ میشود و سرو میکنید

آلیولی

راهنمای سفر به اسپانیا

آلیولی نوعی سس اسپانیایی است که روی این غذای خوشمزه ریخته میشود و سرو میشود.

رستوران های معروف

رستوران مونتیل | Restaurant Montiel

راهنمای سفر به اسپانیا

این رستوران معروف در بارسلونا میباشد. که در آن غذاهای مدیترانه ایی سرو میشود. اما نباید طعم واقعی و لذیذ غذاهایش را هم نادیده بگیریم که واقعا بی نظیر هستند.

رستوران ایتالیایی به خانه بیا | Come in Casa

راهنمای سفر به اسپانیا

همه ماها بی شک به دنبال جایی آرام برای خانواده و فرزندانمان هستیم. یک محیط ساکت و حتی رویایی که بتوانیم دقایقی را همه باهم جمع شویم و غذا میل کنیم. این رستوران تمام این خواسته های ما را بر طرف میکند به بهترین شکل. و همین باعث باز شدن اشتهای ما میشود.

رستوران لا فوندا | La Fonda

راهنمای سفر به اسپانیا

یکی از رستوران های اسپانیایی با غذ اهای خوش کیفیت و قیمت مناسب را در اینجا میتوانید امتحان کنید. معمولا در این رستوران همه در صف هستند

رستوران لاسارت | Restaurante Lasarte

راهنمای سفر به اسپانیا

اینجا یک دکور زیبا و لوکس و بسیار دلنشین دارد. قیمت این رستوران بالاست اما شما میتوانید غذای بسیار خوشمزه ایی را در اینجا میل کنید.اینجا یک رستوران ایتالیایی است با بهترین کیفیت

رستوران ایتالیایی ماما میا | Restaurante Pizzería Mamma Mia

راهنمای سفر به اسپانیا

یک رستوران ایتالیایی با محیطی دنج و راحت در دو طبقه قرار گرفته که بسیار رویایی و دلنشین میباشد.

سوغات معروف

مجسمه‌های لادرو سوغات اسپانیا

راهنمای سفر به اسپانیا

راهنمای سفر به اسپانیا

مجسمه های چینی بسیار برای سوغات معروف هستند.از طرفی اینجا چرمهایش بسیار معروف است. کیف کفش های چرم هدیه مناسبی است برای سوغاتی.

زیتون و روغن زیتون

از مواد خوراکی که می توانیم برای سوغاتی استفاده کنیم زیتون و روغن آن است که شهرت جهانی دارد. یا سوغاتی ببرید یا حتما طعم بینظیر آن را خودتان تجربه کنید. زیتون سیاه د راین کشور بسیار حائز اهمیت است. و فقط در اینجا زیتون سیاه یافت میشود. خاصیتهای دارویی فراوانی دارد این زیتون . از بین بردن یبوست ، و سنگ های صفرا ، درمان آفتاب زدگی ، سرما زدگی ، و از بین بردن سرطان سینه در خانمها.

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “آشنایی با اسپانیا”

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!